همایش حوزه انقلابی در سالروز حماسه ۹دی

همایش حوزه انقلابی در سالروز حماسه ۹دی

- in مدیر
826
۰

به همت مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم همایش حوزه انقلابی پشتوانه علمی، معنوی و سیاسی نظام اسلامی صبح امروز در سالن اجتماعات مدرسه عالی دارالشفا با حضور اساتید و علما و طلاب برگزار شد.

این همایش با حضور مهمانان ویژه از جمله حضرت آیت الله نوری همدانی، آیت الله اعرافی، آیت الله مقتدایی، آیت الله سعیدی، آیت الله حسینی بوشهری، آیت الله کعبی، آیت الله فاضل، آیت الله مروی، نمایندگان مراجع تقلید و اعضای شورای عالی برگزار شد.

گفتنی است این همایش ابتدا با کلیپی از سخنان مقام معظم رهبری در جمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم آغاز سپس حجت الاسلام سید علی اکبر حسینی نژاد رییس مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه چند نکته در مورد حوزه انقلابی ایراد  کرد.

در ادامه حضرت آیت الله نوری همدانی با پرداختن به ارکان انقلاب اسلامی، آثار و آفت های متوجه انقلاب را تبیین کرد و سپس آیت الله اعرافی با حضور در جایگاه در مورد حوزه انقلابی ایراد سخن کرد.

حضرت آیت الله نوری همدانی اظهار داشت: امروز چیزی که در انقلاب اسلامی لازم است بصیرت و بصیرت افزایی است و در برابر نقشه های دشمن در تمام عرصه ها آگاه بود و حوزه علمیه نقش مهمی در بصیرت افزایی در برابر فتنه ها دارد.

حجت الاسلام حسینی نژاد رییس مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه با اشاره به اهمیت نهم دی در تاریخ انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: نهم دی سند افتخار تاریخ ایران است و این روز نمایشگاه ریزش ها و رویش های انقلاب اسلامی بود؛ نهم دی روز پیروزی حزب الله بر حزب شیطان بود.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *