نمایشگاه عکس گروهی «شکوه مشارکت» در یزد گشایش یافت/ حضور عکاسان خبری اردکان در این نمایشگاه – نمایش محتوا

نمایشگاه عکس گروهی «شکوه مشارکت» در یزد گشایش یافت/ حضور عکاسان خبری اردکان در این نمایشگاه – نمایش محتوا

- in اخبار شهرستان
175
۰

[ad_1]

۱۳۹۷/۰۳/۴ ۱۱:۳۰

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری مهر؛ علی صالحی، سرپرست روابط عمومی استانداری یزد، دیشب در حاشیه برپایی این نمایشگاه در جمع خبرنگاران، هدف از برگزاری این نمایشگاه را پاسداشت مشارکت ۹۳.۴ درصدی مردم استان یزد در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان یزد عنوان کرد.

وی با اشاره به کسب رتبه اول استان یزد در شاخص مشارکت در انتخابات افزود: در این نمایشگاه ۲۹ قطعه عکس از عکاسان خبری استان به نمایش درآمده که تصویرگر حضور اقشار مختلف مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت سال گذشته است.

صالحی با بیان اینکه پس از فراخوان روابط عمومی استانداری یزد، بالغ بر ۲۰۰ قطعه عکس به دبیرخانه این نمایشگاه ارسال شده است، یادآور شد: عکس‌هایی از مسعود میرجلیلی، احمد مهدی‌زاده اردکانی، مصطفی پور روستایی اردکانی، محسن پناهی، محمدجواد راغبیان، محمدهادی آخوندی، یاسر دره سیری، رضا زارع و بهارک روشن‌بخش در معرض دید عموم قرارگرفته است.

سرپرست روابط عمومی استانداری یزد از همکاری موسسه چهار باغ هنر، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد که در برگزاری این نمایشگاه همکاری کردند، قدردانی کرد.

به گزارش مهر، این نمایشگاه از امشب به مدت سه شب در گذر فرهنگ و هنر یزد در کوی مازاری‌ها برپاست.

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *