رسیدگی ویژه به تخلفات اصناف اردکان در ماه رمضان – نمایش محتوا

رسیدگی ویژه به تخلفات اصناف اردکان در ماه رمضان – نمایش محتوا

- in اخبار شهرستان
188
۰

[ad_1]

۱۳۹۷/۰۳/۲ ۱۶:۰۰

به گزارش اردکان گویا؛ «محمد رضا بهجتی» در طی گفت و گویی با خبرگزاری فارس، گفت: در راستای تنظیم بازار و کنترل قیمت‌های اقلام پرمصرف در ماه رمضان طرح ویژه نظارتی در شهرستان اردکان اجراء می‌شود.

وی، افزود: در این طرح، گشت‌های مشترک اصناف، تعزیرات حکومتی و شبکه بهداشت بر نحوه توزیع و عرضه کالاهای پرمصرف مانند گوشت، مرغ گرم، شیرینی‌جات، خواروبار و واحدهای خدماتی مانند رستوران‌ها، اغذیه‌فروشی‌ها و نانوایی‌ها به‌صورت ویژه نظارت می‌کنند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اردکان، تصریح کرد: این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت و پرونده‌هایی که برای واحدهای متخلف تشکیل می‌شود به‌صورت ویژه در دستور کار تعزیرات حکومتی قرار می‌گیرد.

وی، گفت: در ماه مبارک رمضان سال گذشته ۲۱ پرونده صنفی برای واحدهای متخلف تشکیل شد و این واحدها به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

این مقام مسئول در پایان از عموم مردم خواست که تخلفاتی مانند گران‌فروشی، کم‌فروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور صورت حساب، احتکار، تعطیلی غیر مجاز واحدهای نانوایی و موارد مشابه را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ به واحد رسیدگی به شکایات اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اردکان اطلاع دهند.

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *