ثبت‌نام ۲۲۰ یزدی در طرح حفظ مجازی قرآن/ اردکانی ها بالاترین میزان مشارکت را داشتند – نمایش محتوا

ثبت‌نام ۲۲۰ یزدی در طرح حفظ مجازی قرآن/ اردکانی ها بالاترین میزان مشارکت را داشتند – نمایش محتوا

- in اخبار شهرستان
198
۰

[ad_1]

۱۳۹۷/۰۳/۳ ۲۰:۳۰

به گزارش اردکان گویا؛ «مریم کارگر» در طی گفت و گویی با خبرگزاری ایکنا، اظهار کرد: مرکز حفظ مجازی قبلا از طریق قم امکان پذیر بوده و خوشبختانه اخیرا در همه استان ها این مرکز راه اندازی شده که در استان یزد نیز اولین مرکز در محل بقعه متبرکه پیر علم یزد راه اندازی شده است.

وی، ادامه داد: تا کنون ۲۲۰ نفر برای حفظ مجازی ثبت نام کردند که ثبت نام ۲۰۰ نفر قطعی شده و افراد با همه رده های سنی می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

کارگر، افزود: خوشبختانه با توجه به مجازی شدن ثبت نام و آموزش ها در قسمت برادران نیز شاهد افزایش ثبت نام بوده ایم به نحوی که یک سوم تماس گیرندگان آقایان هستند و از رده سنی ۴ سال تا متولد ۱۳۱۶ و از یک جزء تا حافظ کل در این طرح مشارکت دارند.

مسئول مرکز حفظ مجازی قرآن کریم استان یزد، گفت: خوشبختانه به جزء مرکز استان، از شهرهای اردکان، تفت و میبد بیشترین تماس گیرندگان را شاهد بودیم و قطعا با اطلاع بیشتر مردم شاهد مشارکت بیشتری در این زمینه خواهیم بود.

وی، ادامه داد: هزینه ثبت نام برای هر نفر ماهیانه شش هزر تومان است که هر سه ماه یکبار دریافت می شود اما در ماه رمضان جهت حفظ جزء ۳۰ به صورت رایگان خواهد بود.

کارگر، تصریح کرد: شهروندان برای ثبت نام در طرح حفظ مجازی قرآن کریم می توانند با آسان ترین روش و به صورت غیرحضوری و جهت حفظ جزء ۳۰ قرآن به صورت کاملا رایگان، عدد ۳۰ را به شماره ۱۰۰۰۰۱۱۴۳۵۱۱۰ ارسال کنند تا کارشناسان با آنها تماس حاصل نمایند.

وی، گفت: همچنین به ۳۰ نفر جوایز نفیسی به قید قرعه اهدا خواهد شد و مشاوره تخصصی رایگان نیز در طول اجرای طرح در زمینه حفظ قرآن به تمامی شرکت کنندگان ارائه می شود.

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *