اولین جلسه هم‌ اندیشی کتابداران اردکان در سال جاری تشکیل شد – نمایش محتوا

اولین جلسه هم‌ اندیشی کتابداران اردکان در سال جاری تشکیل شد – نمایش محتوا

- in اخبار شهرستان
124
۰

[ad_1]

۱۳۹۷/۰۳/۴ ۰۸:۳۰

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان اردکان؛  رییس اداره کتابخانه های عمومی، رابط فرهنگی و روابط عمومی و کارشناس امور کتابخانه های اردکان در این جلسه نکات مهم و کلیدی آیین نامه‌ها و دستورالعمل های نهاد در زمینه فعالیت های فرهنگی و فنی کتابخانه را عنوان کردند.

در ابتدای جلسه حسین پایدار،‌ رییس اداره کتابخانه های عمومی اردکان با تبریک حلول ماه مبارک رمضان،‌ موارد مطرح شده در آیین نامه های ویژه ماه مبارک رمضان و صورت جلسات اداری را بیان کرد.

رابط فرهنگی و روابط عمومی شهرستان نیز در این جلسه ضمن بیان اهمیت برنامه های فرهنگی در جذب اعضا بر مستند سازی این فعالیت ها تأکید کرد. اشرف تقدیری در ادامه نکات مهمی در زمینه نحوه صحیح ارسال و ثبت این فعالیت ها را عنوان کرد.

در پایان ابراهیم بابایی، کارشناس امور کتابخانه ها جزئیات امور فنی کتابخانه ای را تشریح کرد و از کتابداران و به ویژه مسئولین کتابخانه ها خواست در رعایت این نکات کوشا باشند.

لازم به ذکر است که کتابخانه های عمومی شهرستان اردکان در ایام ماه مبارک رمضان نیز به صورت دو شیفت آماده خدمت رسانی به اعضاء می باشد.

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *